top of page

טיפים

למה לתת לביצוע עבודה לפסגות סנפלינג?

חייג : 052-6520504 או 054-8112036

סנפלינג

סנפלינג פירושו גלישת מצוקים, או גלישה בחבלים, הוא ספורט אתגרי.
סנפלינג הוא טכניקה לטיפוס בין צוקים והרים, מכשולי רוחב וגובה, בעזרת חבלים.
הסנפלינג התפתח כטיפוס על סלעים, צוקים והרים, עם זאת, היום, זו פעילות בפני עצמה. עבודות בגובה רבות ושונות מבוצעות באמצעות סנפלינג – בהמשך נפרט.

מה המקור של סנפלינג?

המילה, סנפלינג היא לא באנגלית, המילה נוצרה משיבוש אותיות, כך נראה שהמילה היא מעין פועל באנגלית אך זה לא כך, במקום snap–link טעו והמילה שובשה, כתבו G במקום K ומשם הדרך למילה סנפלינג קצרה, גלישה בחבלים או גלישת מצוקים – מי אמר ששיבוש לא יכול להיות מוצלח?


היסטורית, סנפלינג הוא טיפוס על הרים, טיפוס זה התפתח על-מנת שתהיה האפשרות לירידה בעת טיפוס על הרים או סלעים על-מנת לאבטח את החבלים, פותחו אמצעים שונים היוצרים חיכוך, אלה מונעים ואת הקטנת החיכוך עם החבל בשנים האחרונות פותחו אמצעים רציניים יותר ושימושיים יותר, בהמשך נוכל להרחיב יותר


סנפלינג כספורט מתייחס גם לגלישה בחבלים מהרים, סלעים ואפילו ממערות שבהם משתמשים בחבל אחד בלבד, כאן נתייחס לסנפלינג כאל כלי עבודה – סנפלינג, לבד מספורט אתגרי הוא גם כלי עבודה המשמש מקצוענים בתחום לעבודות גובה שונות כגון: ניקוי חלונות בגובה, חלונות הגבוהים שבשנים האחרונות אנו רואים אותם יותר ויותר בבניינים רבי קומות, חלונות אלה כידוע לא מנקים את עצמם, אז איך מנקים אותם? עבודות בגובה באמצעות גלישה בחבלים (סנפלינג).


מזמינים את פסגות סנפלינג לעבודה, מקבלים חברה מקצועית עם אנשים מקצוענים בתחום ומקבלים את הבניין שלכם כמו חדש, ניקיון החלונות נעשה בצורה מקצועית לפי כללי בטיחות של עבודה בגובה, יעילות , זה שמו של "המשחק" , קצב החיים של היום מכתיב אמצעים שונים שבהם צריכים להשתמש על-מנת לעשות את העבודה בצורה יעילה ומהירה , סנפלינג, עבודות בגובה , בעזרת פסגות סנפלינג הוא אחד האמצעים היעילים יותר ומועיל בביצוע עבודה בגובה, ניקוי חלונות בגובה, חיזוק אריחי שיש

(ראו בהמשך) ועוד.

באיזה ציוד בסיסי נשתמש בספורט האתגרי - סנפלינג – גלישה בחבלים?


· חבלי גלישה – למעשה, על חבלים אלה גולשים, אלה נועדים לשאת את משקל גופנו ומאפשרים גלישה מטה בצורה בטוחה.
· חבלי אבטחה – חבלים שנועדו לאבטח את הגולש בד"כ אלה חבלים בעלי קוטר קטן יותר מחבלי הגלישה.
· רצועות שונות – משמשות למגוון רחב של שימושים – הרחקת החבל מגולש סנפלינג, עיגון חבלים בנקודות שונות ולנקודות שונות בעזר הטבעות.


· טבעות – טבעות שונות ותקניות אשר נועדו לחבר בין הרצועות השונות והציוד.
· קסדה – בכל עבודה בגובה או גלישת סנפלינג חייבים קסדה השומרת מאבנים מידרדרות בעת הספורט ומונעת חבלות שונות העלולות להתרחש.

· רתמת סנפלינג – הגולש רותם אותה והיא משמשת לחיבור בינו לבין חבל הגלישה.


מחברים את חבל הגלישה לעגינה, או באמצעי טבעי (סלע) או באמצעות עיגון ברגים, בורג או ברגים התקועים עמוק עמוק באדמה ומאובטחים כהלכה, עיגונים אלה נעשים תוך התחשבות רצינית ואחראים בעומסים השונים וקשירת החבל לכמה תחנות עיגון על מנת שייווצר עומד אחיד יחסית ולא עומס כבד על תחנת עיגון אחת ועומס פשוט על האחרת.


טכניקות קשירה ועגינה אלה מתחשבות באפשרות של תקלה לא מתוכננת ולוקחת בחשבון את האפשרות שתהיה תקלה ויצטרכו להתיר תחנה אחת ללא מאמץ והכל על מנת לשחרר גולש שנתקע.
חייגו : 052-6520504 או 054-8112036


טכניקות מובילות לסנפלינג.
אבטחה עצמית.
גלישה בעזרת שני חבלים המחוברים לרתמה בעזרת קשר עזר , קשר התהדק כאשר חסרה שליטה.


אבטחה סטנדרטית.
הגלישה נעשית באמצעות חבל אחד כאשר חבל נוסף מאבטח את גולש ה-סנפלינג, אם חו"ח ישנה בעיה אז חבל האבטחה דואג לשלום הגולש שמאובטח ע"י מאבטח נוסף.


אבטחת שילוח.
שיטת גלישה ללא שליטה על מהירות הגלישה – גולשים עם שני חבלים ששניהם מתפקדים כחבלי אבטחה , משתמשים בשיטה זו במקומות עם רוחות חזקות , חילוץ ועוד ועוד, לא מעוניינים שחבל הסנפלינג ייתקע בסלעים ולכן משתמשים באבטחה זו.

גלישת סנפלינג


שיטת האבטחה כבר נבחרה, הטכניקה כבר הוסדרה, אז איך למעשה גולשים סנפלינג ?
אנו חובשים את הקסדה ורותמים רתמה שלבשנו מבעוד מועד, מתחברים לאבטחה, מחברים את החבל לאמצעי החיכוך, אמצעי זה ממיר אנרגיה קינטית לחום וגם מאפשר שליטה במהירות הגלישה, הגלישה נעשית תוך השחלת חבל הגלישה דרך אמצעי החיכוך הנ"ל וכך, דוחפים את הגוף עם הרגליים מהקיר ומטפלים באמצעי האבטחה לפי הכללים, את כל הכללים אי אפשר ללמד שכן נאמר אין חכם כבעל ניסיון נציין כי באזורים מסויימים אין צורך לדחוף את עצמנו מהקיר שכן תנאי השטח לא מחייבים זאת, , פסגות סנפלינג, עבודות בגובה, חייגו וקבלו הצעת מחיר וכל עבודה בגובה בשיטת הסנפלינג, חיזוק אריחים, ניקוי חלונות, הרחקת יונים, עבודות בניין בגבהים, איטום בניינים ועוד.


איפה גולשים סנפלינג?

חפשו בגוגל.
הכירו את גופכם – גלישה בחבלים – סנפלינג – לא מיועד לכל אחד – ספורט אתגרי ועבודה של מקצוענים.

ניקוי חלונות בגובה - ניקוי חלונות בסנפלינג - ניקוי חלונות של בנייני משרדים - ניקיון חלונות.

בהמשך למאמר הקודם בסנפלינג, נדגים מספר שימושים לסנפלינג - עבודות בגובה רב, שימוש נכון ושימושי מאוד בימנו הוא ניקוי חלונות בגובה או ניקוי חלונות גבוהים אשר נמצאים בבתי משרדים רבי קומות, בוודאי שאלתם את עצמכם לפחות פעם אחת, איך ניקוי חלונות בית משרדים זה מתבצע? איך מבצעים ניקיון חלונות במגדל ענק זה?

חברה קבלנית מוסמכת בעלת צוות עובדים מיומן המבצע עבודות בגובה, לוקחת על עצמה את עבודת ניקוי חלונות בניין משרדים גדול ומבצעת אותה כמו שצריך, ע"י עבודת סנפלינג, בהמשך למאמר הקודם, (טכניקות סנפלינג וקשירות נכונות) כאן לאחר לימוד הסנפלינג ולאחר ניסיון רב בטיפוס ספורט אתגרי וניסיון בביצוע עבודות בגובה, נכנס שלב נוסף בביצוע עבודות בגובה והוא שלב ניקוי חלונות בסנפלינג, אל תקלו ראש בעבודות ניקוי חלונות בעזרת הסנפלינג, עבודת גובה זאת דורשת מיומנות רבה מאוד, למעשה, אין הרבה אנשים שיבצעו ניקוי חלונות בגובה בשיטה זו, אך למעשה, בגלל התפתחות העיר והתפתחות הבנייה לגובה, בשנים האחרונות בכלל ובעולם המערבי בפרט צצו מגדלים רבים וקו הרקיע של העולם המערבי השתנה, על-מנת שקו רקיע זה יהיה גם נעים ונקי כאשר מתקרבים את האובייקט (מגדל המשרדים) צריכים לבצע ניקוי חלונות ברמה גבוהה והוא ניקוי חלונות בגובה בעזרת עבודות סנפלינג, צוות העובדים מגיע למקום, בודק את בניין המשרדים או מגדל רב הקומות שבו צריכה להתבצע עבודת ניקוי חלונות בגובה, מתאים את עצמו, לפריסת התשתית לקראת מתחילים בקידוח חורים בבטון, מכניסים לתוכם ברגי ג'מבו, מעגנים אליהם מספר חבלים המשולשלים כלפי מטה ויוצרים רשת של מעין קורי עכביש. אם יש מעט מזל נתקלים בקורות בטון אליהם מתחברים אך זה לא תמיד כך, כמו שאמרנו, ניקוי חלונות בגבהים זו עבודה לא פשוטה אך מקצוענים מבצעים ניקוי חלונות בגבהים בצורה מעולה וגם מסופקים מעבודתם, מי שלא אוהב את העבודה לא עובד בה.

 

לאחר מכן, מגייסים מנהל עבודה שיפקח על צוות העובדים שעובדים ומבצעים את ניקוי חלונות הבניין , מכינים את ציוד הסנפלינג, מוצאים נקודת יציאה טובה , נקודות עגינה וקשירה ומתחילים את ביצוע עבודת ניקוי חלונות הבניין, הצוות מיומן בביצוע עבודת סנפלינג זו, ניקוי החלונות מתבצע בשיטתיות ובמקצוענות כך שלמעשה כל חלונות הבניין מבריקים לאחר העבודות, כך בודקים את ניקוי חלונות הבניין, אם ניקוי חלונות הבניין התבצע כמו שצריך להתבצע ניקוי חלונות אז החלונות הגבוהים מבריקים, לאחר עבודות ניקוי החלונות, מנהל הבניין מקבל הוראות תחזוקה וטיפים לשמירת החלונות נקיים לאורך זמן, לאחר שביצוע עבודת ניקוי חלונות הבניין הסתיימה, ייעוץ טלפוני מחברת ביצוע עבודות בגובה ניתן כשירות עד לביצוע העבודה הבאה, שירות ללא תחרות.

 

 הנה כמה מילים מאיש ביצוע ניקוי חלונות בגובה של החברה:

"אני אוהב את עבודת ניקוי חלונות הבניינים, עבודות ניקוי חלונות בניין משרדים ממריצה את דמי, זה סוג של ספורט, כך שאני גם עובד לפרנסתי, גם שומר על הבריאות, מכניס "פלפל" לחיי ומסופק מהעבודה והכל בגלל ניקוי חלונות, מי אמר שהעולם הזה לא מדהים, דבר כל-כך פשוט כמו ניקוי חלונות יכול להיות בריא, מפרנס, מספק ומאתגר כאחת"

התקשרו לכל עבודת ניקוי חלונות אל פסגות סנפלינג, עבודות בניין בגבהים, קבלו שירות מעולה, אנשים מחייכים וביצוע עבודת ניקוי חלונות ברמה גבוהה, נכונה, וטובה.

שימושים לעבודות בגובה

עבודות בגובה מתאימות לשימושים רבים בענף הנדל"ן בישראל - ניקוי חלונות בגובה הוא אחד מהם - כאשר מעוניינים ב-ניקוי חלונות בגובה רב פונים לחברה המתמחה בעבודות בגובה באמצעות סנפלינג - ניקוי חלונות מתבצע בעזרת ציוד חדיש ובטיחותי וכך ניקוי חלונות הופך לפעולה פשוטה וקלה, חלונות הבניין יוצאים מוברשים ומצוחצחים ונשמרים כך לאורך זמן - ניקוי חלונות? ניקוי חלונות בגובה? חייגו אל פסגות סנפלינג - עבודות בגובה ניקוי חלונות בגובה - מקצוענים ובעלי ציוד חדיש - וותק ושירות אדיב- מחירים הוגנים.

שימוש נוסף לעבודות בגובה הוא שיפוץ מבנים - שיפוץ מבנים ע"י עבודות בגובה רב ו-עבודות בסנפלינג הוא אחד השימושים ל-עבודות בגובה רב - כאשר מעוניינים בשיפוץ מבנה או שיפוץ מספר מבנים פונים לחברה שעובדת ב-עבודות בגובה רב - חברה כזו שעוסקת ב-עבודות בגובה מתמחה בעבודות בגובה ובכלל זה ב-שיפוץ מבנים או שיפוץ מבנה מורכב - העבודה נעשית באמצעות גלישה בחבלים (סנפלינג) ומתבצעת ע"י מקצוענים בסנפלינג ובעבודות שיפוץ מבנים ועבודה בגובה - פסגות סנפלינג היא חברה כזו המתמחה ב-שיפוץ מבנים ו-עבודות בגובה רב - שילוב של שיפוץ מבנה בעזרת עבודות בגובה בסנפלינג נותן את התפוקה ע"י עמידה בזמנים וביצוע עבודה מעולה.

שימוש נוסף לעבודות בגובה הוא הרחקת יונים בקריות בצפון- כאשר מעוניינים ב-הרחקת יונים בקומות גבוהות או בבנייני משרדים, פונים ל-הרחקת יונים באמצעות עבודות בגובה - הרחקת יונים בקריות כזו ושימוש בחומרים וציוד מתאים מבטיחה הרחקת יונים מקצועית ואחריות לעבודת הרחקת יונים - בגלל השימוש בציוד המתאים ל-עבודות בגובה הרחקת יונים מתבצעת בצורה מעולה תוך הגעה למקומות המסתור של היונים - יונים כאלה שרואות כי הגיעו אליהם עם ציוד משוכלל ועד "לביתם" הקבוע שבו הן לא משלמות דמי שכירות וגם לא ארנונה :) מתחילות לחפש להן בית חדש - הרחקת היונים מתבצעת כהלכה - חומרי הרחקת יונים מפוזרים - אביזרים ל-הרחקת יונים בקריות/בצפון מושתלים ע"י העבודות בגובה רב הציוד חדיש ועבודת הרחקת היונים מוצלחת ואמינה - ל-הרחקת יונים צריכים להתקשר אלינו ואנו עושים את העבודה.

שימוש נוסף לעבודות בגובה הוא חיזוק אריחי שיש - חיזוק אריחים באמצעות עבודות בגובה הוא שימוש נפוץ - מקצועני גלישה בחבלים (סנפלינג) גולשים מגג הבניין באמצעות אבטחה בטוחה ומבצעים עבודות חיזוק שש - השיש החיצוני של הבניין - עבודות בגובה שונות מבוצעות וכך מגיעים אל התוצאה הרצויה - שיש הבניין כבר לא ייפול חו"ח על הראש של אחד הדיירים - הבטיחות היא מעל לכל - נפל אצלכם שיש על הרצפה? במזל לא נפגע מישהו ? מהרו וחייגו לפסגות סנפלינג על מנת לקבל עבודת חיזוק שיש באמצעות עבודות בגובה רב - העבודה הכי טובה שתקבלו היא אצלנו - פסגות סנפלינג - עבודות בגובה. חיזוק אריחי שי בגובה - החיים שלנו שווים הרבה יותר מהחסכון - אל תסכימו לחיסכון כזה, חיסכו בחיי אדם -

 

פשוטו כמשמעו - דיירים! חזקו את השיש - עבודות בגובה - פסגות סנפלינג מבצעים עבודה מעולה -שוב, אנו מפצירים בכם, אל תסתכנו, תטפלו, חיזוק אריחים ואריחי שיש חיצוניים במבנה - חייבים לטפל בזה.

שימוש נוסף לעבודות בגובה הוא איטום הבניין בגובה, הבניין כבר לא כל-כך חדש , האיטום החל להתמוסס ואין מה לעשות,גם הבניין זקוק לריענון!

bottom of page