כשאנחנו חושבים על פרויקט צביעת הבית מחדש, אנחנו חושבים בעצם על חודשי תחילת הקיץ, אשר בזמן זה הכל מתחדש, הבית שלנו מתאוורר, ונכנס בכולנו מן רוח כזאת של פרחים ועצים פורחים. לעומת זאת, כאשר אנחנו חושבים על עבודת איטום כזו או אחרת, אנחנו חושבים על תקופץ סוף הקיץ ואו תחילת החורץ, בהם נכון וכדאי להשקיע זמן ומחשבה ואם צריך אז גם את הכספים המתאימים בכדי לבדוק ולוודא שלא יהיו טפטופים בבית במהלך החורף. חשוב מאוד להבין, שאין צורך לעשות את שני סוגי העבודות בנפרד. אפשר וכדאי לבצע עבודת איטום וצבע ביחד, אחד , ומיד לאחר מכן את השני, ועל ידי אותה חברה.


אצלנו בפסגות לא רק אוטמים, אלא גם צובעים
אצלנו בפסגות מבצעים את כל סוגי עבודות האיטום והצבע. חשוב להבין שצבע הוא לא רק לקירות הפנימיים של הבית. ישנם המון בניינים אשר בהם הצבע בקירות החיצוניים מתקלף. את הבניינים האלו כדאי לצבוע, כדי לתת לבניין פנים חדשות למראה הבניין, לסביבתו, ולתחושות הדיירים שגרים בתוכו. כמובן, אין חובה אך יש אפשרות לצבוע את הבניין בצבע חדש. ישנה אפשרות גם פשוט לצבוע את הבניין באותו צבע, אך מחדש. ולהוסיף קצת צבע על המשקוף, הסורגים, או אלמנטים אחרים בבניין.


עבודות איטום וצבע באות ביחד  


אנחנו מאמינים כי עבודות איטום וצבע מאותה משפחה ולכן הם באות יחד. כשיש בעיות איטום, ראשית כל צריך לטפל בהם. הטיפול הרבה פעמים כולל עבודה מאומצת בקיר, והרבה לכלוך מסביב נגרם כתוצאה מהעבודה אשר מתבצעת בבניין. לכן, וכחלק מהניקיונות, וכדי לתת תחושה שהבניין עבר טיפול, אנחנו ממליצים לצבוע אותו מיד לאחר מכן. לפעמים, תוך כדי הכנה לצביעת הקירות, נעלה על  נקודות בעיתיות עוד לפני תתפרצו.
בפסגות תוכלו תמיד לקבל הסבר לכל בעיה או שאלה, אוזן קשבת, תמיכה מלאה, ושירות לקוחות מעולה. אנחנו מומחים לעבודות איטום וצבע, בעלי ניסיון רב ויחסי אנוש מעולים, ותמיד נהיה מקצועיים ואדיבים.

זקוקים לעבודות איטום וצבע? צרו איתנו קשר

לפרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת: 054-8112036 052-6520504
מלאו את פרטים ואחזור אליכם בהקדם

האתר עוצב ונבנה על ידי web4all