כשמדובר בפרויקט תליית שלטים על עמוד, חלון בקומה הראשונה או על גדר, אין צורך בציוד מיוחד יתר על המידה או מיומנות ברמה גבוהה. קל להגיע אל המקום הספציפי ולתלות את השלט בקלות ובמהירות. אולם, מה קורה כאשר מעוניינים לתלות את שלט בקומה גבוהה מאד? על רב קומות או מבנה גבוה כלשהו? במקרים כאלו יש להיעזר בחברת פסגות אשר מקצועית בנושא זה המציעה תליית שלטים בגובה באמצעות שיטת הסנפלינג על ידי צוות מנוסה, מקצועי ומיומן מאד. זה יכול להיות שלט קטן, שלט חוצות גדול, מאסיבי וכבד, שלט מפלסטיק או מכל חומר אחר. בעזרת כבל הסנפלינג יכול הצוות, האחראי על תלייתו של השלט להגיע אל הגובה הנדרש ולבצע את התלייה במהירות ובקלות רבה יותר.


שימוש באמצעים בטוחים וציוד מתאים לתליית שלטים
תליית שלט במיקום גבוה איננה עניין פשוט שכל אחד יכול לעשות. מדובר בהליך מורכב, רצוף אתגרים, ולעיתים גם מסוכן מאד. בדיוק מסיבה כזו מבצעים פרויקטים כאלו רק בעלי ניסיון, ובעיקר בעלי ציוד מתאים. שלט אשר מותקן באופן נכון ועל ידי גורם המתמחה בכך יישאר קבוע במקומו ככל הנדרש וישתלבו במרחב כולו. לעומת זאת שלט אשר הותקן באופן לא מקצועי עשויי ליפול ולפגוע בסביבה. שלטים כאלה מתרופפים מהר ומהווים סכנה אמיתית. יש שיטות שונות לתלות שלטים במקומות גבוהים.
תליית שלטים ענקיים בגובה יכולה להיעשות בעזרת סנפלינג. תליית השלטים תוך השימוש בסנפלינג מאפשרת לצוות המבצע את העבודה לעשות זאת באופן מהיר, יעיל וגם זול. פרויקט התקנה שכזה נעשה תוך הקפדה על רמת הבטיחות הגבוהה אשר נדרשת ושימוש בכל ציוד הבטיחות המאפשר זאת.


חשיבות הפנייה אל גורם מתאים
אם אתם מעוניינים בתליית שלט במקום גבוה, ניתן לפנות אל חברת פסגות אשר מוסמכת ומסוגלת לבצע עבודת תלייה באופן מקצועי ובטוח. השימוש בסנפלינג לצרכי תלייה מצריך מקצועיות ומיומנות רבה מאד מצידו של אנשי הצוות תוך כדי הקפדה על כל תקני הבטיחות. כדאי לשמוע חוות דעת מקהל לקוחותינו ניתן ליצור קשר.
בחירת האמצעים אשר נדרשים לצורך ביצוע התלייה של שלט נעשית על ידי חברת פסגות תוך כדי התייחסות לכלל הפרמטרים. אם אתה המעוניין בשירות כזה מדובר בפתרון יעיל אשר עוזר לך גם לחסוך בהוצאות.

ייעוץ ללא התחייבות
חברת פסגות מתמחה בתליית שלטים בגובה ותשמח לבצע עבורכם מגוון רחב של עבודות בסנפלינג. אנחנו מוזמנים אתכם ליצור קשר, לקבלת הצעת מחיר משתלמת ואנו מבטיחים לתת שירות אמין ומקצועי על פי דרישתכם.

לפרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת: 054-8112036 052-6520504
מלאו את פרטים ואחזור אליכם בהקדם

האתר עוצב ונבנה על ידי web4all