הסיבה העיקרית להזמנת אינסטלטור היא פתיחת סתימה, בין אם בכיור או במטבח, באמבטיה, באסלה או בביוב, וכמו כן איתור נזילות, ישנן כמובן סיבות נוספות אשר מצריחות עבודות אינסטלציה רבות בהן אנו חברת פסגות מתמחים.
את העבודות האינסטלציה אנו בחברת פסגות נבצע ביתר יעילות ובמהירות, וכאשר המלאכה מסתיימת לשביעות רצון מלאה של קהל לקוחותינו, אנחנו מחזירים את האזור בו עבדנו נקי כפי שקיבלנו אותו.

החלפת צנרת
צנרת ביתית, נוטה להתיישן ובסופו של יום לא מצליחה למלא את תפקידה יותר. אם הצנרת בבית שלכם ישנה מאוד מומלץ לשקול את החלפתה בכדי להקדים תרופה למכה לפני שצינורת הצנרת הישנים מתחילים להיסדק או להתפוצץ ותוך כדי לגרום לנזק של ממש לקירות ולבית כולו. כמו כן מומלץ להחליף צנרת אם אתם במהלך שיפוץ בבית, שכן זו הזדמנות מצוינת לזכות במראה חדש ומשודרג לבית גם ליהנות מצנרת חדשה ואיכותית יותר.
פיצוץ בצינורות הצנרת אשר עוברים בקירות הבית או המותקנים מתחת לרצפה הם החוויה פחות נעימה שיכולות לקרות לנו. במקרה כזה חשוב ראשית כל לסגור את ברז המים המרכזי על מנת למזער נזקים. בשלב הבא, אשר רצוי לבצע כמובן מייד, הוא טלפון לאינסטלאטור מקצועי ואמין. תיקון פיצוץ בצנרת היא מלאכה מורכבת, ובעיקר דורשת קבלת החלטות נכונה ועל כן החשיבות של הזעקת אינסטלטור מיומן ואמין גם יחד.
חברת פסגות נותנת שירותי אינסטלציה מקצועיים ואמינים מבצעת בהצלחה מרובה שנים רבות עבודות אינסטלציה מכל הסוגים כגון: החלפת צנרת, תיקוני פיצוצים בצנרת, הגברת לחץ מים, הוספת נקודות מים, התקנת שסתום אל חזור ועוד בכדי להבטיח זרימת מים תקינה – וראש שקט מדאגות! לפרטים ומידע נוסף צרו קשר

לפרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת: 054-8112036 052-6520504
מלאו את פרטים ואחזור אליכם בהקדם

האתר עוצב ונבנה על ידי web4all