הבעיה: מים אשר נשפכים מהגג לכל עבר.
פתרון: התקנת מרזב, לניקוז המים.
התקנת מרזב לאורך גג הרעפים, הינו הפתרון המושלם. כיום ניתן למצוא מרזבי אלומיניום מפוארים בשלל צבעים. כך שמערכת המרזב, מורכבת באופן מקצועי, ומתחשבת בעיצוב הבית, אשר הופכת לחלק אורגני מן המעטפת.


במקרים בהם מבקש האדריכל להשתמש בחומרים אחרים אשר מצויים בשוק, כגון נחושת, או אבץ הנחשבים חומרים יקרים יותר, או פחים מגולוונים אשר צבועים בתנור, כל אלה האפשריים בהחלט. מרזבי אלומיניום הינם פתרון מעולה במקרה בו הגשם יורד על הגג, משם ממשיך בנפילה חופשית ויוצר נזק בגינה. ובמקרים מסוימים, כאשר כמות המים המתנקזת אל קרבת הבית רבה מידי. גורמים המים לנזק. הפתרון היחיד הינו מערכת מרזבים.
חלק ניכר מגגות הרעפים אשר נבנו כאשר הם כבר מצוידים מרזבים נסתרים, מרזב זה נקרא מרזב פנימי, כיוון אינו גלוי לעין, בעוד מרזב אלומיניום או כל חומר אחר אשר הותקן נחשבים למרזבים חיצוניים, בגלל שהם מותקנים מחוץ לגג ונראים לעין מהקרקע.
לאחר שהתקנת המרזב, יש לציין כי חשוב לדאוג לנקותם לפני כל חורף, במיוחד ואם סביבת הבית רווית עלים חשוב לנקות את המרזבים בכדי שלא ייסתמו.
אם חשוב לכם לשמור על הבית והגינה, יהיה זה בהחלט רעיון מועיל להתקין מרזבים. ולאחר התקנתם יש לדאוג לנקותם פעם בתקופה, והם כבר ידאגו למלא את תפקידם שנים רבות.
חברת פסגות נותנת שירות הכולל מענה מקצועי ושירות לקוחות למתן פתרונות 24 שעות ביממה ובמשך כל השנה. לפרטים ומידע נוסף יש ליצור קשר.

לפרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת: 054-8112036 052-6520504
מלאו את פרטים ואחזור אליכם בהקדם

האתר עוצב ונבנה על ידי web4all