המומחיות שלנו בחברת פסגות היא עבודות בגובה ושירות של חיזוק אריחי שיש לבניינים רבי קומות, שירות זה חשוב מאוד, בבניינים אשר יש להם אריחים משיש ואינם מתוחזקים. השיש יכול פתאום ליפול סביב הבניין ובכך לסכן את העוברים והשבים, כאשר אנו מבצעים את עבודות התחזוקה וחיזוק לאריחי הבניין, אנו חוסכים סיכון מיותר שלצערנו יש לבניינים רבי קומות עם אריחי שיש. השירות הזה מתאים בעיקר לבנייני רבי קומות וגורדי שחקים, אנו בחברת פסגות עומדים בתקן של עבודות בגובה וכל העובדים שלנו מקצועיים ומנוסים אשר עברו הכשרה מתאימה ויודעים לעשות את העבודה על הצד הכי טוב, אנו שמים דגש על שירות וגימור מושלם לאחר סיום העבודה.


חיזוק אריחים על ידי מומחים
צוות טובה תמיד עושה עבודה טובה, נקייה  ויסודית, במיוחד כאשר מדובר בעבודות גובה וחיזוק אריחי שיש.  חשוב מאוד שבכל קומה ובכל רגע ורגע בעבודה יהיה ריכוז מלא ומענה איכותי של האריחים, הצוות שלנו בחברת פסגות מורכב מאנשי מקצוע הטובים ביותר בשוק, אנו נותנים מענה איכותי ואישי והעבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר, חברתנו פועלת בישראל שנים רבות ונותנים מענה איכותי. שמירה על איכות אריחי השיש לבניינים רבים בכל רחבי הארץ.
אנו נותנים מענה אישי בחיזוק אריחי שיש ומציעים את שירותנו בכל רחבי הארץ. מגיעים צוות מומחים לכל מקום שיש צורך בתיקון או חיזק אריחי שיש איכותיים לצורך שמירה על איכות הבניין ובטיחות השכנים, מהרו והתקשרו נשמח להעניק מענה אישי.
לפרטים נוספים צרו קשר

לפרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת: 054-8112036 052-6520504
מלאו את פרטים ואחזור אליכם בהקדם

האתר עוצב ונבנה על ידי web4all