בחברת פסגות אנו מתמחים בניקוי חלונות בגובה, בנינים רבי קומות, בניני מגורים ומשרדים  תוך כדי שימוש באמצעי בטיחות הגבוהים ביותר, שמירה על עובדנו המבוטחים בביטוחים הנדרשים, עובדים אשר עברו הכשרות לעבודה בגובה ומיומנים לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר . אנו עובדים במשך שנים ברמה גבוה ביותר אשר משאירה כל מבנה נקי ללא דופי. שמנו  הולך לפנינו בניקוי החלונות ומאחורינו אלפי לקוחות מרוצים גם במגזר הציבורי וגם במגזר הפרטי.

ניקוי חלונות בבניינים רבי קומות.
בארצנו הקטנה קיימם לא מעט בנינים רבי קומות אשר מצרכים עבודות סנפלינג וגובה. לכן הקמנו צוותים מקצועיים ואיכותיים אשר מתמחים בניקוי חלונות ומבנים בגובהה, כל אותם חלונות שלא ניתן להגיע אליהם מתוך הבניין אנו כאן כדי לטפל בהם הרי לא ניתן להשאיר משרד שמתנהלות בו פגישות עסקים יום יום עם חלונות מלוכלכים וכתמי גשם או כל לכלוך טורדני אחר.
ניקוי מקצועי נעשה באמצעות סנפלינג מה שבעצם מצריך לתלות חבלים על גג הבניין ומשם לגלוש לכל חלון וחלון ולנקות אותו ביסודיות. עובדנו מצטיידים בחומרי ניקוי ברמה גבוהה לפני הירידה לחלונות כך שהבניין נשאר נוצץ נקי וללא רבב.
בפסגות אנו מאמנים באיכות השרות ולכן אנו שולחים את מיטב עובדנו אשר עברו קורס מתאים בעלי תעודות הכשרה של עבודה בגובהה ומבוטחים בביטוחים הדרושים.
אמינות, זריזות ויעילות הם הדרך הטובה ביותר לעבודה ולכן צוות של שני אנשים או יותר אשר יגיע אליכם יהיה יעיל יותר מכל עובד על פיגומים או משאיות שונות, מה גם חיסכון מריבי בכסף ומשאבי אנוש תוך כי בטיחות העובדים והסביבה.

מתי ומי זקוק לשירותי ניקוי חלונות בגובהה.

  • גורדי שחקים
  • משרדים ממשלתיים
  • בניני מגורים
  • תקרות זכוכית
  • משרדים עבודה ייצוגים אשר מקפידים על נראות הבניין

לכולנו חשוב מקום עבודה נקי וכל משרד אשר מכבד את עצמו ומקפיד על נראות וניקיון. כדאי לפנות לפסגות עוד היום ובשיחת טלפון קצרה נבין את מצב והמיקום המבנה ונתאים עבורכם הצעה גמישה ואטרקטיבית המתאימה בדיוק עבורכם אשר תשרת את מבוקשכם תוך זמן קצר במינימום עליות. הזמינות שלנו מידית, צוותי הניקיון שלנו ישאירו בנין נקי, נוצץ וללא דופי.
יש לצין כי עבודה בגובה הינה עבודה בסיכון גבוהה. חברתנו שמה דגש חסר פשרות על בטיחות זריזות ויעילות. כל צוות שלנו מצויד בממונה בטיחות המלווה בהקפדה עם דגש על כל כללי הבטיחות הנוקשים.

  • אנו עושים שימוש בחומרי ניקוי מובחרים ואיכותיים!

אנחנו מקצועיים ומנוסים מספיק כדי להגיע לכל פניה בכל מקום בחלון קשה ומסובך ככל שלא יהיה. לאחר שנים רבות של ניסיון מספרים המומחים שלנו "כבר ראינו ועשינו הכל ". כך אנו משגים יעילות מרבית ותוצאה מקסימלית. שיטת ניקוי חלונות בסנפלינג ידועה כיעילה והמקובלת ביותר מזה שנים לניקוי חלונות בגובה ללא עוררין.  
אז אם הגעתם עד כאן ראשית אנחנו מודים לכם על זמנכם, וכנראה אתם יודעים שיש צורך בטיפול תקופתי בנראות הבניין ובטיפול חיצוני יעיל, בטוח וחסכוני. נשמח לתת לכם את המענה המתאים גם אם לא נעשה עסקים בסופו של יום נשמח להעניק לכם שיחת יעוץ מקצועית.

התקשרו או השאירו פרטים בממשק ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.  
אהרון -052-6520504 יוסי-054-8112036

לפרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת: 054-8112036 052-6520504
מלאו את פרטים ואחזור אליכם בהקדם

האתר עוצב ונבנה על ידי web4all