חברת פסגות מתמחה בביצוע עבודות בגובה בדגש על סקירת מבנה, אנו מביאים אתנו לשולחן ניסיון רב שנים ויודעים כבר מראש היכן לחפש ולאתר את מרבית הבעיות.
סקירת מבנה כוללת בודקת באופן מקצועי את השטח החיצוני של המבנה, במהלך הבדיקה מתבצע חיפוש מדוקדק אחר ליקויים חיצוניים בבניין, כדוגמת חוזק ציפוי הבניין, גופים זרים בקירות, בדיקת מערכת האינסטלציה אשר מותקנת בחזית הבניין וכו'.


ביצוע סקירה למבנה בתדירות תקופתית מגדילה את אורך החיי המבנה ומבטיחה איכות חיים תקינה של דייריו, לצורך השוואה ניתן להביט בבניין אשר אינו מתוחזק באופן קבוע לכזה לאכן מתוחזק כיאות,  ההבדלים בין השתיים ניכרים לעין ממבט ראשון.
חברת פסגות מעמידה לרשות לקוחותיה צוות אנשי מקצוע מומחים אשר שיסקרו את בניין המגורים באופן יסודי, אנשי הצוות שלנו מתחילים את הסקירה על גג הבניין תוך שהם מתקדמים למטה בעזרת ציוד סנפלינג, במהלכה של הסקירה נבדקת כל נקודה בבניין.
ביצוע הסקירה באופן תקופתי נותן לנו את היכולת להעריך את קצב ההתבלות של הבית, בנוסף ניתן גם להעריך אם היסודות סיימו לשקוע ולבדוק האם ישנם מרצפות או אריחי שיש חופשיות תוך כדי זיהוי כל גורם נוסף העלול לסכן את דיירי הבניין והציבור העובר ושב אשר הפוסעים למרגלות הבניין.

חברתנו פועלת בישראל מזה שנים רבות ובאמתחתנו קהל לקוחות רב אשר ישמח לבעניק המלצות בהתאם. לבירורים, פרטים נוספים והצעות מחיר צרו עימנו קשר על ידי מילוי הטופס ונחזור בקדם.

לפרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת: 054-8112036 052-6520504
מלאו את פרטים ואחזור אליכם בהקדם

האתר עוצב ונבנה על ידי web4all