חברתנו עוסקת מזה שנים בביצוע עבודות סנפלינג בגובה , אנו מתמחים בתחום זה ומחזקים אנשי מקצוע מנוסים אשר עברו התמחות והכשרה מקצועית לעבודות גובה .
עבודות סנפלינג מבוצעות בתחומים רבים כגון :

  • איתור נזילות
  • איטום סדקים
  • איטום גגות
  • חיזוק ארחים
  • חיזוק מבנים ועוד מגוון רחב של עבודות אשר דורשות גמישות מקצועיות ונגישות.

אנו מספקים שירות בגובה אשר מעניק פתרונות מעולים לבעיות מהותיות כמו נגישות – נניח שקיים מבנה בעיר כמו חיפה אשר מאוד צפופה ובה בניה ישנה ורעועה אשר מקשה על מיקום פיגומים או הכנסת משאיות בטון וכל כלי עבודה גדול אחר אשר יקשה על העבודה ואף יסכן חיי אדם , כאן אנו נכנסים לתמונה ומצגים את אנשי המקצוע שלנו שעבורו הכשרה בגובה והתמחות בעבודות מהסוג הנדרש ,הם ניגשים לעבודה זו בגמישות נגישות מריבית ומעל הכל בטיחות ! וכך מתבצעת העבודה בהכי פחות זמן כסף ובהכי הרבה בטחון ומקצועיות.
עובד אחד אשר עובד בגובה אוטם סדקים מחדש מבנים חסכוני יותר מכל משאית או פיגומים אשר היו צרכים להגיע לאזור העבודה וכאן כמובן משפיע הפן הכספי כך תחסכו במשאבים וכמובן בעליות .
עבודות בגובה דורשות בטיחות מעל הכל – מכיוון זאת עובדנו מכוסים בפוליסת ביטוח מיוחדת ,כולם עברו קורסים והדרכות של משרד התמ"ת ואין אנו מקלים ראש בביטחון עובדנו וסביבת העבודה.

עבודות סנפלינג נכנסו לשוק העבודה
כבר כמה עשורים עבודות אלו ומהווים חלק בלתי נפרד משוק הבניה הניקיון וככלל בנוף הציבורי. המדינה ואף הקבלן הפרטי מעודדים עבודות סנפלינג ,כך המשק מרוויח זמן וכסף. אנו בחברתנו חרטנו על דיגלנו מקצועיות בטיחות ואמינות! ואנו דואגים שכל לקוח אשר פונה אלינו יקבל את הפתרון המתאים לצרכיו מיעוץ מכוון עם דגש פרטני לצרכי הלקוח והבנה מרבית של הנדרש באתר העבודה. איש מקצוע ילווה את הלקוח מהפניה הראשונה  ועד סיום העבודה כאשר  הלקוח מרוצה ומסופק מהשירות באופן מוחלט .
אנו כאן לכל שאלה פניה או תהיה שיש לכם , אולי גם אם חשבתם שאצלכם לא מתאים עבודות סנפלינג אנו יכולים להפתיע .
צביעת מבנים , עבודות בטון , איטום סדקים , חיזוק ארחי אבן , עבודות על גג, צביעת בנינים, תליית שלטי חוצות , התקנת מרזבים  כל אלו ועוד יכולים להסתיים מהר משחשבתם  ובעבודה מקצועית משחשבתם .
 אנו בפסגות רואים את עבדתנו כאתגר ולא כעבודה –בכל זאת למי יוצא לרחף בין בנינים כל יום  ועקב זאת נותנים את השרות המקצועי ביותר תוך כדי דגש לרצון הלקוח ומוגבלות המקום והסביבה .
 בפסגות קיים צוות קטן מקצועי ומיומן המכיר את כל התנאים הדגשים והיכולות של עבודות בגובה –סנפלינג וכך הוא ממקסם את העבודה לצורה הטובה והיעילה ביותר .
יש לנו את היכולת לספק לכם הלקוחות את הפתרונות הקלים והמידיים הקיימים בתחום, אנו עובדים עם המגזרים הציבורים והפרטים ומספקים פתרונות עבודה תוך זמן קצר  ונגישים לעבודה מידית.
אנו מצוידים בכל האישורים הנדרשים לעבודה מטעם משרד העבודה .
אנו קבלן רשום אשר מבוטח בכל הביטוחים הנדרשים, בטיחות ואמינות אצלנו היא מעל הכל .  

לפרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת: 054-8112036 052-6520504
מלאו את פרטים ואחזור אליכם בהקדם

האתר עוצב ונבנה על ידי web4all